Aangezien we onze vrije tijd op dit moment iets anders in moeten invullen dan dat we doorgaans gewend zijn, besloot ik een potje Revell verf te bestellen en te kijken of ik er wat spannenders van kon maken. Ik heb al een tijdje deze foto op het netvlies staan die ik als inspiratie wilde gebruiken:

De eerste stap was het uit elkaar schroeven van het model. Dit ging vrij gemakkelijk nadat ik de twee verborgen schroeven in de achterste wielkasten had gevonden:

Alle schroefjes netjes gelabeld en alle onderdelen uit het interieur verwijderd:

Hierna heb ik het hele interieur geschilderd met revell #88. Aanvullend heb ik de sloten op de dorpels zilver gemaakt:

Hierna konden alle onderdelen terug worden geplaatst in het interieur:

Om het geheel af te maken heb ik een koffer voor achter de voorstoelen besteld, welke dezelfde kleur zal krijgen:

Als de koffer gearriveerd is zal ik nog wat betere foto's maken van het eindresultaat. Tot die tijd staat hij hier te wachten:
