Antwerpen
Ricardo schreef:Heb ze idd nog niet opgeschreven
Dus ik zet ze nogmaals neer:
Herman Verschooten, Eiermarkt 31a, aan de Groenplaats.
Voor de rest niet veel zaaks te vinden in Antwerpen zelf.
In Borgerhout op de Turnhoutsebaan, recht over de school Sint Agnes, is nog een grote zaak, maar hoofdzakelijk bouwdozen en treinen.
In het Wijnegem Shopping Center, is er nog een op het gelijkvloers recht over de Sony winkel.
Vroeger hadden we de winkelketen van Cristiaensen, en die verkocht ook veel modellen, maar de Nederlander (Bard Smid) heeft de hele keten overgenomen, en nu is daar totaal niets meer te vinden van automodellen!
Je ziet waarom ik alles bijna in het buitenland via Internet bestel, hier is niet veel te vinden.
In de Abdijstraat op het Kiel (Hoboken) is er ook één die naast speelgoed heel veel modelletjes heeft staan. Is een soort van Toys 'R Us. Zelf ging ik vroeger naar Danny in de Christaensens maar deze is idd jammergenoeg gestopt daarmee. Voor Exoto kun je naar Wijnegem gaan, maar deze zijn naar ik heb horen zeggen heel duur.
Nu rijd ik gewoon 1 keer per 2 maand ofzo naar Ben Lokkers in Bergen Op Zoom voor mijn bestellingen op te halen en te zien wat hij in huis heeft. Is misschien wel duurder aan benzine dan een tripje naar Antwerpen maar ik ben tenminste zeker dat ik waar voor mijn geld krijg...en in vergelijking met de bovenstaande is hij zeker goedkoper.
Nu rijd ik gewoon 1 keer per 2 maand ofzo naar Ben Lokkers in Bergen Op Zoom voor mijn bestellingen op te halen en te zien wat hij in huis heeft. Is misschien wel duurder aan benzine dan een tripje naar Antwerpen maar ik ben tenminste zeker dat ik waar voor mijn geld krijg...en in vergelijking met de bovenstaande is hij zeker goedkoper.
Yurinator schreef:Tuurlijk is Antwerpen de moeite waard...tis nie voor niks "'t Stad"![]()
(beetje chauvenisme mag toch he). Blij dat je het fijne stad vond.


http://117ayrton.mijnalbums.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
Hehe
, ik bewonder je adoratie voor je "hometown", een 2e passie die we gemeen hebben
. Toen ik in Amerika zat vroegen ze me waar ik woonde en of ik mijn stad kon omschrijven. Het enige wat ik zei was "Antwerp, the most beautifull city in the world."...en de Amerikaan stond met zijn mond vol tanden
.


