Pagina 1 van 1

Lowering the suspension...

Geplaatst: wo 21 apr 2004 11:16
door BU
heb iets gevonden, wil het graag proberen maar kan het niet helemaal snappen want ik ben nog niet zo goed in engels :), wie kan dit een beetje vertalen? (en het is iets leuks om je auto te customizen :))

It's very easy to lower cars, if they have serially suspension.
just clip a paper clip and lace it around the suspension.
when you don't like it just remove the paper clip !
the best : the tires are still rolling !

here is example with a kyosho 6er bmw.


Afbeelding
Afbeelding


BU

[MOD-EDIT] Topic verplaatst van de Kennis Bank naar de Pits. Muiter

Geplaatst: wo 21 apr 2004 12:17
door Bart
Dit bericht kwam ik ook ergens op een forum tegen. Ik kom tot het volgende:

- Als de modelauto echte veren heeft, doe er dan een paperclip er omheen. Maar wie weet op welke manier je die paperclip moet bevestigen :?

Geplaatst: wo 21 apr 2004 12:19
door BU
hmmm... :think:, misschien moet je de veren eraf halen, en dan de paperclip er zo omdoen zodat de wielen nog kunnen rijden....., ik zal het eens een keer proberen :)

Geplaatst: wo 21 apr 2004 13:38
door Markopolo
Als je de veer voor je hebt, dan schuif je de veer over het uiteinde van de paperclip en je draait de paperclip een kwartslag, dus de veer komt in het bovenste bochtje van de paperclip te zitten zodat de veer kleiner wordt. Het beste is om aan beide kanten van de veer een paperclip te doen, dus totaal 8 paperclips. Anders staat de veer aan 1 kant erg onder spanning.

Geplaatst: wo 21 apr 2004 16:05
door BU
oooohh... oké, nu heb ik em .... heb alleen één probleem: kan geen paperclips vinden :)

Geplaatst: wo 21 apr 2004 18:45
door Bracer
oooohh... oké, nu heb ik em .... heb alleen één probleem: kan geen paperclips vinden


Hehe, ja dan heb je n probleem :P
Nog zo ene, mn ouwe bburago'tjes hebben helemaal geen werkende vering :oops: zijn de enige modellen waar ik op wil testen