Pagina 1 van 1

Vervaardigen van Oldtimer (cabrio) in Polyester (tips welkom

Geplaatst: vr 16 nov 2007 17:51
door Blueblack
Hoi,

mijn eerste keer op dit forum, en al direct wil ik jullie iets laten zien.... :angel:

Ik doorloop (in België) mijn laatste jaar kunststoftechnieken en heb een eindwerk met vrije keuze van onderwerp. aangezien ik al lang rondliep met het idee van zelf een auto te maken op schaal, heb ik dit dan ook gekozen.

Als framework van de auto, heb ik speciale volièregaas gebruikt, en als 'carrosseriemateriaal' glasvezelversterkte Polyester.

Mijn kaderement is ondertussen al gevormd, en er ligt al een laag polyester op. aangezien dit maar een oefenstuk is, komt er nog een beter model uit de bus later op het jaar. (wat denken jullie er nu al van) en hebben jullie enkele leuke tips?

als detailafwerking, wil ik het binneninterieur nabootsen met zetels voorlichten, achterlichten, bumpers, uitlaat, startgeluiden, ruitenwissers,... te maken. dit wil ik allemaal zo vindingrijk maken, aangezien ze dit verwachten bij een eindwerk.

Ik dacht bevoorbeeld al aan 2 op maat gesneden stukjes drinkrietje (in, chromé gespoten) als uitlaat.
hebben jullie nog ideetjes, of kunnen jullie me nog iets aanraden.

ziehier de foto's.

Reacties en meningen zijn zeker welkom.
Alvast bedankt!

Jack
(foto's volgen later)

Geplaatst: za 17 nov 2007 13:30
door Peter Parker
Als je jezelf helemaal wilt uitdagen een wegklappend hardtop cabrio dak als bij een Peugeot.

Er is veel op LED gebied te vinden, knipperend en wel. Zou voor uitlaten iets massiefs kiezen waarmee je met een boortje een heel klein gaatje in boort, ziet er steviger uit dan een rietje. Naar boven openende deuren (bij een cabrio kan dat :eh: ), een auto alarm.

Ben benieuwd.

Geplaatst: za 17 nov 2007 14:02
door Lexusfreak
Zie hier de foto's?

Welke foto's?

Geplaatst: za 17 nov 2007 14:19
door jochen
Lexusfreak schreef:Zie hier de foto's?

Welke foto's?
zie je ze niet die foto's :mrgreen:

vergeten te posten zeker... :doh:

Geplaatst: wo 21 nov 2007 15:11
door Blueblack
Hoi,

De foto's staan op mijn pc maar ik krijg ze er niet op.
ik moet via een site werken, waar ik me al op aangemeld heb, maar waar ik toch niet opgraak
:evil:


sorry voor het lange wachten!

alvast bedankt voor jullie reacties

Geplaatst: wo 21 nov 2007 15:50
door Peter Parker
Je kan ze gewoon uploaden met Imageschack wat je onder de emoticons kan vinden.