Pagina 1 van 18

Tour de France verzameling: update 14 augustus 2013

Geplaatst: vr 15 jun 2012 11:01
door leejoo
Hallo allemaal,

Ik wil ook graag mijn collectie met jullie delen. Ik verzamel miniatuurauto's uit de geschiedenis van de Tour de France. Ik ben sinds 1 jaar bezig met verzamelen dus ik heb nog niet zo erg veel, alhoewel...
Ik ben ook benieuwd of er nog meer Tour de France verzamelaars zijn onder jullie...en wat jullie van mijn collectie vinden.

Verder maak ik zelf eigen creaties van de Skoda's uit de Tour de France, van de directie en organisatie. Deze voorzie ik dan van de originele TDF decals en sinds kort ook de originele
kentekenplaten, dit maakt de auto toch helemaal compleet...

Renault Premium DXI - Norbert Dentressangle - Transporteur Officiel du Tour de France - gelimiteerde oplage van 150 stuks.
Afbeelding

De Tour de France miniaturen zijn verplaatst naar een nieuwe blog die ik gemaakt heb. Het blogadres zien jullie hieronder bij mijn onderschrift.
Bij de miniaturen staan ook foto's van de originele auto's, voor zover ik ze kan vinden.

Groeten, Leejoo

Re: Tour de France collectie

Geplaatst: vr 15 jun 2012 11:23
door Maarten Mercedes
Zo, dat is een erg leuk verzamelthema, welkom! :)

Re: Tour de France collectie

Geplaatst: vr 15 jun 2012 11:41
door Ferrarifan
Inderdaad een leuk verzamelthema. Volgens mij hebben we die hier nog niet. Welkom en we zijn benieuwd naar meer :drool:

Re: Tour de France collectie

Geplaatst: vr 15 jun 2012 11:44
door Bien
Wow, inderdaad een apart verzamelthema!
Ik heb zelf helemaal niks met wielrennen, maar kan je verzameling zeker waarderen! :thump_up:

Re: Tour de France collectie

Geplaatst: vr 15 jun 2012 12:05
door Bjorn
Ik wist helemaal niet dat hier zo veel van bestond.
Erg leuk om verzamelingen met thema's te zien.
Ben benieuwd naar de rest.

Re: Tour de France collectie

Geplaatst: vr 15 jun 2012 14:48
door Rossy
Leuk verzamel thema.
Het begin is al leuk.
Je kan je lol nog op, er zijn echt heel veel TDF modellen uitgegeven.
Vitesse heeft een zeer uitgebreide TDF collectie uitgebracht.

Antonio.

Re: Tour de France collectie

Geplaatst: vr 15 jun 2012 15:38
door manowar
Welkom hier op het forum.

Je hebt al een fraaie collectie en een erg leuk thema :D

Re: Tour de France collectie

Geplaatst: vr 15 jun 2012 15:39
door Ricardo
Welkom hier op het forum. Een heel erg leuk thema, ik ben hem hier op het forum nog niet tegengekomen.

Veel plezier hier op het forum. :thump_up:

Re: Tour de France collectie

Geplaatst: vr 15 jun 2012 15:40
door NetForce84
Welkom op dit forum.
Zeer fraaie collectie, knap :thump_up:

Re: Tour de France collectie: update 18 juni 2012: nieuw

Geplaatst: ma 18 jun 2012 20:45
door leejoo
Gisteren 2 nieuwe miniaturen toegevoegd aan mijn collectie - uit de reklamekaravaan van de Tour de France...2004.

Citroën C3 Pluriel - Café Grand' Mère uit de Tour de France 2004

Renault Megane coupé-cabriolet

Re: Tour de France collectie: update 18 juni 2012: nieuw

Geplaatst: ma 18 jun 2012 21:12
door togicollector
Erg leuk thema en daar is ook in het verleden al het een en ander gemaakt in Frankrijk. Ben beniuewd naar meer foto's van je verzameling :)

Koen

Re: Tour de France collectie: update 18 juni 2012: nieuw

Geplaatst: ma 18 jun 2012 21:29
door rallywalt
Knap! Wanneer ik maandelijks op de beurs in Brussel rondloop, moet ik me altijd inhouden om niet te beginnen met één van die prachtige TDF reeksen. Vooral de series met de modellen uit de jaren '60 en '70 vind ik fantastisch. Deze blijf ik volgen. :)

Wouter

Re: Tour de France collectie: update 18 juni 2012: nieuw

Geplaatst: ma 18 jun 2012 21:49
door Rossy
Prachtige aanwinsten!

Antonio.

Re: Tour de France collectie: update 18 juni 2012: nieuw

Geplaatst: ma 18 jun 2012 21:59
door djtiesto8
Als (amateur)wielrenner en TDF-liefhebber krijg ik bij het openen van jouw thread meteen een glimlach op m'n gezicht. Wat een prachtige modellen! :D

Re: Tour de France collectie: update 18 juni 2012: nieuw

Geplaatst: ma 18 jun 2012 22:32
door leejoo
Bedankt allemaal voor jullie leuke reacties.
De komende weken komen er nog meer miniaturen bij, waaronder diverse Škoda Superb II modellen die ik zelf ga transformeren tot een 'voiture officiel'...(de blauwe, grijze en witte Škoda's).
De rode Škoda's Superb II moet ik nog even op wachten want de nieuwe modellen (rood) zijn nog niet leverbaar.
En deze week arriveren enkele vitrinekastjes, want ik heb nu al plaats te kort..
Erg leuk thema en daar is ook in het verleden al het een en ander gemaakt in Frankrijk. Ben beniuewd naar meer foto's van je verzameling
Koen, wanneer je meer foto's wilt zien van mijn TDF verzameling, klik dan in mijn eerste bericht op de link van de blog. Daar vind je alle miniaturen die ik in mijn verzameling heb (met veel foto's erbij).