Pagina 1 van 1
aparte 1:18's
Geplaatst: za 26 mar 2005 08:46
door De_Modelautogarage
Geplaatst: za 26 mar 2005 09:37
door Ricardo
Jaaa de FAB1 (Thunderbirds) nieuwe versie. Die gaat zeker in mijn collectie komen.

Het andere model is de Marsrover (of zoiets) Deze modellen worden gemaakt door Sunstar. Hoop dat de FAB binnenkort uit gaat komen (hopelijk komt ooit de oude FAB1 ook nog uit)
Geplaatst: za 26 mar 2005 09:37
door B.A.Z. 10
die eerste auto vind ik een rijdende schroothoop.maar de tweede de FAB-1 van de thunderbirds is wel mooi,niet super uitgewerkt.topgear heeft er ook mee gereden

Geplaatst: za 26 mar 2005 09:44
door Bracer
Moet gezegd worden dat Sunstar zich wel op gebieden begeeft die andere fabrikanten tot nu toe vermijden

nu nog wat betere afwerking en ze hebben een winnende formule

Geplaatst: za 26 mar 2005 09:47
door Ricardo
B.A.Z. 10 schreef:die eerste auto vind ik een rijdende schroothoop.maar de tweede de FAB-1 van de thunderbirds is wel mooi,niet super uitgewerkt.topgear heeft er ook mee gereden

[img]http://sepp.offline.ee/plokk/images/fab1_02800_2.jpg[/img
Foto in het NAMAC blad zag er al beter uit dan deze foto moet ik zeggen. Waarschijnlijk is dit nog een prototype (hoop ik) maar komen gaat ie.
