Pagina 1 van 1

Duncun Huisman wint de laatste WTCC race van 2005

Geplaatst: ma 21 nov 2005 09:03
door Markopolo
Aan het einde van de laatste race van het WTCC in Macau klonk weer eens het Nederlandse volkslied 8)

Afbeelding

Duncun won race 20 nadat hij hij in race 19 6de was geworden, en dat in zijn debuut in de WTCC met de BMW van RBM racing waarin Andy Priaulx vandaag het kampioenschap won door het uitvallen van zijn grootste concurenten in deze laatste 2 slagveldraces :D
Het was niet zozeer spannend qua inhalen, maar bij elke bocht loerde de vangrails aardig dichtbij, waarbij het vooral in race 1 extreem fout ging.


Sorry dat er niet veel plaaties zijn, maar via de WTCC site krijg ik ze niet zichtbaar en via opslaan en imageshacken werkt ook niet :? Kl*te FIA :snooty:

Geplaatst: ma 21 nov 2005 10:05
door Peter Parker
:clap: Kijk dat is mooi gedaan, beter dan die fiasco van Jos dit weekend.

Geplaatst: ma 21 nov 2005 10:48
door Matt Modelautos
Oftewel Duncan Huisman MOCHT winnen van Andy Priaulx, omdat deze wist dat hij toch het kampioenschap zou binnenhalen. Zo kwamen de beelden tenminste op mij over op Eurosport. :think:

Maar eerlijk is eerlijk, je moet wél op die plaats rijden om überhaupt een kans te maken op de overwinning.
Chapeau voor Duncan Huisman. :worshippy: :clap:

Geplaatst: ma 21 nov 2005 13:59
door Bart
Ik vond het ook zo overkomen Matt, maar vergeet niet dat het de 3e keer is dat hij hem wint geloof ik.
Dat is ook niet mis.

Geplaatst: ma 21 nov 2005 14:33
door rsh_scuderia
3e keer Macau is zeker een goede prestatie.
De baan komt bij mij over als een soort van Monaco. Krap, krapper, krapst. Dus erg, ehh, knap :mrgreen:

Geplaatst: ma 21 nov 2005 16:22
door Markopolo
Bart schreef:Ik vond het ook zo overkomen Matt, maar vergeet niet dat het de 3e keer is dat hij hem wint geloof ik.
Dat is ook niet mis.


Het waren er 3, dus met deze erbij 4 :mrgreen:

En hij heeft Huisman misschien wel gespaard, maar DH beet wel van zich af gezien het ultra laat remmen waardoor Andy toch wel een beetje gedacht heeft van dat het beter is 2de en WK dan WK en niet aan de finish komen.

Geplaatst: ma 21 nov 2005 16:46
door Niels
Hij mocht van Priaulx winnen..... denk niet dat Andy er zo maar langs was gekomen.

Blijft een tering goede prestatie, heel het jaar geen WTCC rijden en toch de laatste wedstrijd winnen van een gast die met die auto wereldkampioen is geworden.

Geplaatst: ma 21 nov 2005 17:58
door fish88
hij had geen 60kg ballast zoals priaulx maar het blijft een hele goede prestatie. En het is een stratencircuit dus zo snel ga je er niet voorbij. Het rechte stuk was lang maar ik denk dat duncan gewoon eerlijk heeft gewonnen.

Geplaatst: ma 21 nov 2005 18:37
door Matt Modelautos
Markopolo schreef:Het waren er 3, dus met deze erbij 4 :mrgreen:

Het zijn i.d.d. al 4 overwinningen met deze erbij. :think:
-2005 Winnaar :thump_up:
-2003 Winnaar :thump_up:
-2002 Winnaar :thump_up:
-2001 Winnaar :thump_up:

http://www.eurosport.com/home/pages/v4/l0/s224/e9229/sport_lng0_spo224_evt9229_sto790421.shtml

Geplaatst: ma 21 nov 2005 18:45
door model1op43
Matt Modelautos schreef:[..]
Het zijn i.d.d. al 4 overwinningen met deze erbij. :think:
-2005 Winnaar :thump_up:
-2003 Winnaar :thump_up:
-2002 Winnaar :thump_up:
-2001 Winnaar :thump_up:


Ja, en in 2000 heeft z'n grote broer Patrick gewonnen! :angel:

Geplaatst: ma 21 nov 2005 20:18
door Bart
Huisman rules on Macau :mrgreen: