Pagina 1 van 3

Modelautokampioen

Geplaatst: ma 02 jan 2006 20:52
door Lexusfreak
Hallo,


Ik heb Donderdag een bmw 2002 turbo besteld bij http://www.modelautokampioen.nl en kreeg de man vandaag al aan de deur :shock: ik heb het model helaas nog niet omdat ik onder rembours had laten verzenden,en ik had het geld nog niet want ik dacht het kan wel een week duren.
dus ik krijg hem morgen.

+
Veel goeie merken(kyosho autoart minichamps etc.etc.)
Snelle service
Forum
je kan je eigen aanbieding kiezen
super duidelijke site

-
redelijke dure prijs.vergeleken met andere.

hebben jullie hier al eerder wat besteld? :?: zo ja ik wil jullie ervaringen weten.


Lexusfreak 8)

Geplaatst: ma 02 jan 2006 21:23
door andre
Ik heb er eens rondegekeken en veel modellen zijn gewoon te duur.
Neem nu de meest gangbare Kyosho modellen even een klein voorbeeld
Kyosho BMW M5 orgineel dealer uitvoering bij dealer E59.95
Kyosho BMW M5 non-dealer uitgave bij modelautokampioen E 64.95
en dan de prijs van de Bentley :shock: volgens mij hoger dan bij een van de partners van het forum.
Meeste modellen zijn al goedkoper geworden maar nog steeds te duur
ik zal er zeker niet bestellen :thump_down:
-----------------------------------------------------------------------------------
Okee ze hebben ook goedkopere modellen tussen maar volgens mij hebben de meeste verzamelaars die al.

Geplaatst: di 03 jan 2006 12:58
door Lexusfreak
Ik het model donderdag besteld en vandaag al binnen.dat is erg snel :thump_up:

Geplaatst: di 03 jan 2006 13:04
door Jordy
Snel ? Je had hem vrijdag al kunnen hebben :wink:

Geplaatst: do 05 jan 2006 17:49
door volvofiel
Aaah jongens dat is echt onbegrijpelijk!
Op deze site staat een Austin Healey voor 64,95 bij Wentink in Arnhem kost 'ie 49.95!! :thump_down: :thump_down:

Geplaatst: do 05 jan 2006 18:10
door kwiebje
Ik heb ook eens op die site gekeken en zelfs sommige AA's die in de aanbieding zijn moeten daar nog het volle pond kosten. Niet echt een goede optie voor mij dus...en voor veel andere hier denk ik ook niet.

Geplaatst: do 05 jan 2006 19:38
door bigodino
Ik heb er een model gekocht voor een zeer redelijke prijs, maar over het algemeen lijken de prijzen inderdaad aan de hoge kant. Toch zie ik best wel wat aardige prijzen, maar ben niet zo thuis in de betreffende merken, dus daar zal ik verder niks over zeggen.

De website is verder heel duidelijk, modellen zijn op voorraad en ik werd teruggebeld zonder dat ik een bericht achtergelaten had. Ik kon vervolgens het model ophalen, hoewel ze eigenlijk geen winkel hebben (ze opereren vanuit een schoenenzaak van familie, grappig te zien hoe de modelautodozen tussen de schoenendozen staan :mrgreen: ) Dat bespaarde me dus de verzendkosten (en ik woon er dichtbij).

Vriendelijke service, kortom goede ervaring.

Geplaatst: vr 06 jan 2006 10:37
door lambo
De AutoArt modellen zijn ongeveer €5,00 duurder dan bij andere sites in Nederland en Duitsland. Dus voorlopig daar maar niets bstellen totdat de prijzen gunstig zijn.

Geplaatst: vr 06 jan 2006 20:43
door Lexusfreak
Ik betaal liever die 5 euro meer,en dat ik hem binnen 2 dagen in huis heb.
Ik heb het op een ander forum verteld.dat ze zo snel waren en notabene hadden hun een model besteld :lol:

Geplaatst: za 07 jan 2006 17:11
door lambo
Ik betaal liever € 5,00 minder en heb ze ook binnen 2 dagen in huis en ook nog eens een maand eerder beschikbaar

Geplaatst: di 21 mar 2006 18:03
door fobie
Heb er gisteren 4 Kyosho 1/18 modellen besteld (tegen een mooie prijs:44.95/stuk) en de verzendkosten naar Belgie zijn maar 10 euro waar sommige Nederlandse internetshops 15 euro voor 1 model vragen.Reageren vlug op mails en de mails zijn zeer vriendelijk. Nu eventjes afwachten tot ik ze heb maar momenteel ben ik zeer positief.

Geplaatst: di 21 mar 2006 18:24
door hanzjepanzje
Heb ook even gekeken en hoewel het geen mooie site is ziet het er allemaal wel overzichtelijk uit. Heb even bij de Ferrari's gekeken en de modellen die erop staan zijn toch goedkoper dan veel andere winkels. Jammer is alleen het uiterst beperkte aanbod... Vind het niet verkeerd en wie weet bestel ik er eens wat.

Geplaatst: di 21 mar 2006 20:09
door Lexusfreak
Ik verzamel alleen autoarts,kyosho en minichamps en de duurdere merken.dus ik vind het wel handig dat je niet al die goedkopere modellen tegenkomt.

Maarja, ik wou een oranje Gallardo bestellen alleen duurt het een eeuwigheid voordat ze hem hebben.

Dat maakt mij verder niet uit, dan kan ik gewoon even doorsparen voor de Gallardo Polizia. :lol:

Geplaatst: vr 24 mar 2006 16:49
door fobie
Vandaag een mail gekregen dat ze de betaling ontvangen hebben en dat het pakket gepost is.Dat noem ik nu eens een goeie service. :thump_up:

Geplaatst: wo 29 mar 2006 13:49
door fobie
fobie schreef:Vandaag een mail gekregen dat ze de betaling ontvangen hebben en dat het pakket gepost is.Dat noem ik nu eens een goeie service. :thump_up:

Maandag werd het pakket reeds bij mij afgeleverd.Was op vrijdag pas verstuurd.Van mij krijgen ze een dikke 10.Vlugge service en héél vriendelijk :thump_up: :thump_up: