Pagina 1 van 1
Mini vitrine
Geplaatst: za 30 sep 2006 20:10
door Peter Parker
Vond van de week bij de kringloop winkel een leuk klein vitrine kastje. Gezien het groeiende ruimte gebrek, een leuk plekkie voor mijn oude Dinky Toys. Paar extra plankjes bij geknutseld.

Geplaatst: za 30 sep 2006 21:22
door tom
Ziet er goed uit, oude modellen staan prima in een vitrine die er niet zo modern uitziet.
De plaatselijke kringloop hier heeft geen idee van realistische prijzen, ze vragen zoveel voor gebruikte vitrines dat je er bij de Ikea een heel mooie nieuwe voor hebt.

Geplaatst: zo 01 okt 2006 10:24
door Dimage
Leuke kast, past ook mooi bij de modellen.
Geplaatst: zo 01 okt 2006 11:01
door caprigek
tom schreef:Ziet er goed uit, oude modellen staan prima in een vitrine die er niet zo modern uitziet.
De plaatselijke kringloop hier heeft geen idee van realistische prijzen, ze vragen zoveel voor gebruikte vitrines dat je er bij de Ikea een heel mooie nieuwe voor hebt.

kringloop winkels zijn commercieel geworden
das het probleem
groet caprigek
ziet er goed uit peet
Geplaatst: zo 01 okt 2006 14:17
door tom
Commercieel impliceert volgens mij dat je moet concurreren... met deze prijzen gaat dat niet lukken.
Geplaatst: zo 01 okt 2006 14:28
door caprigek
tom schreef:Commercieel impliceert volgens mij dat je moet concurreren... met deze prijzen gaat dat niet lukken.
toen ze nog goedkoop waren kocht iedereen liever daar
scheelde een hoop geld
nu ze duurder worden gaan een hoop mensen weer nieuwe kopen
scheelt niets meer
en je hebt nog garantie ook (kringloop tot de deur)
groet caprigek