Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Plaats hier foto's van je eigen collectie modelauto's. Ook kun je je eigen website hier promoten mits het over je eigen collectie modelauto's gaat natuurlijk.
Het is niet de bedoeling hier je 1:1 modellen te promoten.
Jay schreef:dat bericht is gebaseerd op hun conclusies, kan derzelf verder niet op ingaan vanwege logische redenen lijkt me. Wacht op een officiele pers release van THQ of SimBin.
Tip:
als je goed kijkt naar een van de geplaatste screenshots zie je een auto die absoluut zeker niet in GTR2 zit.
waarschijnlijk een aparte game want die Aston is volgens mij de wagen die niet kan? want GTR2 is gebasseerd op 2004?
Kwam op dit filmpje uit en blijkbaar een game met een 2004 en 2005 licentie. Ziet er iig bloedgeil uit . Dit heeft de xbox 360 nodig.
Tijdens het werken in spa op woensdag afgelopen week bij de 24 uurs race, zag ik dit modelletje uit een doos komen bij een van de stands. Die meteen op de kop getikt, zou het me niet kunnen vergeven als ie er later niet meer zou staan
Ziet er ongelooflijk cool uit. Donderdag was die er nog niet te zien, waarschijnlijk het standje ook nog niet. Nog even wachten dus voor ik hem kan gaan ophalen waar ik hem anderhalf jaar geleden ofzo besteld heb . Ik kan al niet wachten!
Ik ad begrepen van de stand houder dat dit de enige was die hij had ontvagngen er verder verwachte hij er ook geen te ontvangen. Ik heb vanaf dat moment eens opgelet hoeveel ik er heb gezien, en moet eerlijk zeggen, voor mijn gevoel is dit de enige die er te koop was. Sommige mensen stonden me aan te gapen omdat ik er wel 1 op de kop had getikt
Prachtig Jay !
Ik hoop de mijne morgen te hebben.
Ik heb heel Spa afgezocht maar bij wijze van spreken nog geen halve 1/18 gezien.Het aanbod stelde echt teleur.
ik wou eigenlijk de fotootjes woensdag avond al uploaden maar om de een of andere reden kon ik niet inloggen vanuit het media centre op het forum.
het is een 1:18 van autoart, van die 1:43 astons had ik er al 4, daar hoefde ik er niet nog eentje van te hebben.
@vincent
Klopt het aanbod stelde over het algemeen erg teleur. Alleen bij minimodels - francochamps was het weer mooi spul. Daar heb ik ook deze aston vandaan gehaald.