UT Models BMW M3 GTR
UT Models BMW M3 GTR
Hallo, ik kwam hiervan de straatversie tegen en die beviel zodanig dat ik ook de race uitvoering wil hebben, om precies te zijn de zwart/wit/rode #6 met Yokohama hoofdsponsering, maar ik ben dit model nog nergens tegengekomen, weet iemand van jullie misschien waar dit model online nog te krijgen is?
- Ricardo
- Moderator
- Berichten: 14209
- Lid geworden op: za 11 okt 2003 22:08
- Schaal: 1:43
- Locatie: Groningen
- Contacteer:
Re: UT Models BMW M3 GTR
UT-models bestaat al enkele jaren niet meer. Online via een winkel zal dus ook niet gaan lukken. M.a.w. ebay en marktplaats goed in de gaten houdenBamies schreef:Hallo, ik kwam hiervan de straatversie tegen en die beviel zodanig dat ik ook de race uitvoering wil hebben, om precies te zijn de zwart/wit/rode #6 met Yokohama hoofdsponsering, maar ik ben dit model nog nergens tegengekomen, weet iemand van jullie misschien waar dit model online nog te krijgen is?

-
- Berichten: 78
- Lid geworden op: wo 08 nov 2006 18:48
-
- Berichten: 78
- Lid geworden op: wo 08 nov 2006 18:48
BMW M3 E36 GTR 1:18 Yokohama
hallo bamies,
op ebay duitsland staat er een .
modellbau ---- ut-models --- pagina 4.
deze bedoel jij toch.
[img][img]http://img410.imageshack.us/img410/5272/ca721gc6.th.jpg[/img]
deze verstuurd wel internationaal.
mvg
mazdafreak
op ebay duitsland staat er een .
modellbau ---- ut-models --- pagina 4.
deze bedoel jij toch.
[img][img]http://img410.imageshack.us/img410/5272/ca721gc6.th.jpg[/img]
deze verstuurd wel internationaal.
mvg
mazdafreak

- coolpappa04
- Berichten: 3101
- Lid geworden op: wo 30 mar 2005 22:37
- Schaal: 1:18
- Locatie: belgie waarloos
- bmw-twente
- Berichten: 10
- Lid geworden op: vr 23 dec 2005 15:20
- Locatie: hengelo (ov)
- Contacteer:
volgens mij doen ze tegenwoordig al snel tussen de 80 en 120 euro
(ps: ik heb 'm gelukkig al wel; mis alleen nog de M1 basf, en die is nog duurder......
)

(ps: ik heb 'm gelukkig al wel; mis alleen nog de M1 basf, en die is nog duurder......

BMW - Freude Am Sammeln
http://www.freewebs.com/bigscalebimmers
http://www.freewebs.com/bigscalebimmers
Ik heb hem van de week binnengekregen...Ik ben dus absoluut niet tevreden over de conditie van het model. Het gouden ''hart'' op alle wielen is beschadigd, allemaal afgepelde gouden verf en zelfs op het chromen buitengedeelte peld het af. In de beschrijving stond niks over deze schade en hij zegt dat dat normaal is bij deze modellen, dat het ''nou eenmaal gebeurd'' omdat ze zo oud zijn. Hij wist dus van de schade af en durft nog te zeggen dat het normaal is ook. Ik heb voor het model ruim 130 euro betaald, veelste veel dus. Kan iemand die dit model ook heeft iets zeggen over de conditie van zijn model, zijn de velgen bij jullie ook half afgepeld en zitten er ook stickers los?
- Montezemolo
- Berichten: 6321
- Lid geworden op: do 09 nov 2006 12:55
- Schaal: 1:18
- Locatie: Ermelo
- Contacteer:
Was de schade te zien op de fotoBamies schreef:Is desondanks dat ze het vaker hebben 130 euro toch te veel voor dit model met deze schade?
Edit: Hij wil een refund van $50 geven, komt er op neer dat het model dan 100 euro heeft gekost incl. verzendkosten.

Dat de verkoper je een deel van het geld wil teruggeven lijkt mij toegeven van zijn fout.
Je kunt een claim indienen... lees hiervoor wel eerst diverse ebay-reglementen door. Let wel, de kans bestaat altijd dat je helemaal niks terug krijgt... maar met 50,- zou ik ook niet akkoord gaan.