



erg mooi
Zwarte velgen zouden inderdaad beter staan denk ik.crazyrichard schreef:ik ben echt even eerlijk![]()
de velg vind ik niet echt mooi
komt dat met de kwast altijd een minder resultaat geeft
(niet rot bedoeld dit he)
mischien zwarte of witte velgen ? en een beetje race versie van maken (is maar een idee) en dan de velgen spuiten
Helemaal mee eens, velgen zwart maken en voor de rest zo latenTom_Aston-Martin schreef:ziet er zo opzich ook wel gaaf uit!Velgjes zwart, en je merkt er niks meer van
ik wil deze misschien ooit nog eens na maken, maar dan heb je een SRT-10 nodig met dicht dak.Kyle schreef:Ik vind hem zo ook super hoor,maar je moet het zelf weten het is jouw auto.
ik ga nog een keer srt-10 ombouwen,als ik een idee krijg ervoor.
dan moet je een AutoArt kopenJaap schreef:ik wil deze misschien ooit nog eens na maken, maar dan heb je een SRT-10 nodig met dicht dak.Kyle schreef:Ik vind hem zo ook super hoor,maar je moet het zelf weten het is jouw auto.
ik ga nog een keer srt-10 ombouwen,als ik een idee krijg ervoor.