Bestaan er modellen van moderne trucks in 1:18?

Hier kun je alles over modelauto's kwijt dat met modelauto's te maken heeft maar niet over modelauto's gaat.
Plaats reactie
Gebruikersavatar
jelmer
Berichten: 1371
Lid geworden op: di 25 nov 2003 19:15
Schaal: 1:43
Locatie: Fryslân
Contacteer:

Bericht door jelmer »

Voor zover ik weet bestaan deze niet. Erg jammer natuurlijk, ik zou graag zoiets willen zien in 1/18.

Ik heb ergens nog wel een half afgemaakt project(je) liggen. Een speelgoedvrachtwagen gekocht die bijna 1/18 was. Details waren goed van dat ding, maar alles was in 1 kleur gespoten. Dus ik ben er zelf mee bezig geweest om dat te doen. Lijkt erg goed, maar je moet er geduld voor hebben. :?
Afbeelding
Gebruikersavatar
motorhead
MAF Adviseur
Berichten: 1244
Lid geworden op: di 27 apr 2004 16:01
Locatie: Egmond Binnen

Re: Bestaan er modellen van moderne trucks in 1:18?

Bericht door motorhead »

Dannyboy schreef:Wie kan mij dat vertellen?
Ik weet dat er vrachtwagens zijn in schaal 1/18, maar dat zijn meestal de wat oudere modellen. Hoe zit het nu met modellen uit deze tijd? Bestaan deze in 1/18?


Ik heb nog nooit 1:18 moderne trucks gezien
Gebruikersavatar
jelmer
Berichten: 1371
Lid geworden op: di 25 nov 2003 19:15
Schaal: 1:43
Locatie: Fryslân
Contacteer:

Bericht door jelmer »

Is die niet 1:16 ipv 1:18?

Jammer genoeg wel weer een amerikaan. Niet dat ik iets tegen amerikaanse auto's heb, maar ik vind ze minder mooi dan een europese.
Afbeelding
Plaats reactie