En de 1/18 steek ik de helft op zolder de helft onder me bed.
Gooi ze nooit weg, want als je ze terug wilt verkopen...jaah dan zit je met een probleempje

http://www.modelautoforum.nl/viewtopic.php?f=21&t=21160
Je links eindigden op .JPG.php ds ik heb ff dat .php weg gehaald.MercedesCLS schreef:Die van 1/24 steek ik in de boekenkast.
En de 1/18 steek ik de helft op zolder de helft onder me bed.
Gooi ze nooit weg, want als je ze terug wilt verkopen...jaah dan zit je met een probleempje.
http://www.imagini.wassupady.com/cache/ ... PG_595.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.imagini.wassupady.com/cache/ ... PG_595.jpg" onclick="window.open(this.href);return false;
http://www.modelautoforum.nl/viewtopic.php?f=21&t=21160
Whaha...heb ook nog genoeg ruimte voor dozen maar denk niet dat ik die ruimte ooit vol zal krijgeSuperCars schreef:Meestal in dozen onder me bed of boven op zolder in een kast.
Heb nog zat ruimte voor dozen tot nu toe
Bij mij ook, in die zin dat de modellen in hun plastic vitrinedoosje blijven zitten.rudie20vt schreef:Ik heb van het begin alles bewaard en de 428 doosje's staan netje's op merk in dozen op zolder, zodat je het allemaal ook makkelijk terug kan zoeken
Prima oplossing; de verhuisdozen van Ikea zijn een prima maat, opengevouwen passen er zo'n 40 dozen in,exit schreef:hier 'demonteer' ik de dozen waar mogelijk en plooi ze samen in een grote doos
vijsjes onder de bodemplaat plakken.
dozen met izomobox niet uiteraard, worden samen verpakt met andere dozen in grote dozen.