Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
Plaats hier foto's van je eigen collectie modelauto's. Ook kun je je eigen website hier promoten mits het over je eigen collectie modelauto's gaat natuurlijk.
Het is niet de bedoeling hier je 1:1 modellen te promoten.
Knappe update hier weer.
Ik zie een beetje groene kleur aan het rechter voorwiel bij de 911 Turbo 3.3 Slant nose Cabrio.
Is dat door de foto of is het echt zo op het wiel aanwezig?
James May: 'Did I just hear you, Jeremy Clarkson, say that you'd like a bit less power?' Jeremy: 'Yes you did.'
@ sybren thnx man
@ alain_1978
Thnx en idd dat groen zit op de velg, dit komt omdat het model oorspronkelijk mint-groen was maar het model is overgespoten (heel erg goed op dit wiel na moet ik zegge echt puik gedaan!) ik heb meerdere kleuren van dit model en hij is nooit officieel door Revelle in het zwart uitgebracht maar ik MOEST hem ook persee in het zwart hebben omdat ik laatst in een zwart exemplaar heb gereden dus vandaar zoeken zoeken zoeken en ineens kwam ik hem op internet tegen samen met de andere 2 en gekocht, dus geen originele kleur maar wel erug gaaf!
De andere kleuren die ik heb van dit model:
-wit (rood interieur)
-mint-groen (zwart interieur)
-rood (zwart interieur)
-geel (geel/zwart interieur)
-zilver (zilver/zwart interieur)
De zilvere is overigens ook een overgespoten versie, en de rode is de enige met bijpassende softtop die vast zit
Ik zit met deze laatste 3 modellen nu op precies 240 1/18 Porsche's
oja en ik heb vanmiddag alweer de volgende 2 die wss 1 dec binnen zijn besteld:
he toch wel leuk dat je via via je eigen gemaakte auto terug ziet bij een mede forum lid
dit model heb ik ongeveer een jaar geleden een keer gemaakt maar is via een ruil in brummen terecht gekomen
leuk dat deze nu bij jou in je verzameling staat
hier nog een foto toen deze bij mij stond
@marco71
Dat is idd erg grappig ja dat is wel heel toevallig ook:P ja je hebt em erg mooi gespoten moet ik zegge!
Mooi dat ik hem nu heb staan, hij heeft een mooi plaatsje gekregen tussen de 5 andere slant nose cabrio's, ik zal er binnenkort een mooie groepsfoto van maken en uploaden dan zie je jou creatie tussen zijn broeders
Ciao
Die UT Porsche van het Champion Racing is een mooie livery. Je komt de UT Porsche's steeds vaker tegen op Ebay. Jammer dat die rood/zilveren Porsche 911 GT2 zo duur is. Ik kom bedragen tegen van 200 euro. En dat is niet misselijk.
@John
Ja dat klopt die rood/zilvere 993 GT2 heb ik ook ik heb hem destijds gelukkig voor een prikkie kunnen kopen op mp zonder doos 55euro dacht ik dat het was echt geen geld als je ziet dat hij laatst op modelissimo stond voor 200 excl doos haha daarom koop ik nu nog zoveel mogenlijk UT modellen van Porsche voordat het strax echt bijna onmogelijk gaat worden qua prijzen
Mijn Porsche UT teller staat nu op: 23
Ciao
Mooie collectie platte neuzen zo zeg, zeker ook leuk met die foto in een halve cirkel.
die prijzen van UTs schommelen als een gek. de prijzen op ebay gaan soms nergens over.
de zilver/rode is nu bizar duur en de turbo S (met extra strijkplank, ooit de zeldzaamsten) koop je al voor rond de 100 ineens.... (en dat lijkt een redelijke prijs nu)
Ik kan nog herinneren dat ze bij de halfords verkocht werden.... nieuw voor 39 gulden....
@hakushi
Thnx en klopt ja ik weet nog dat ik een aantal jaren geleden 2 modellen bij halfords kocht ik meen dat het de UT 993 carrera coupe en cabrio waren toen idd voor nog geen 50gulden waar is die mooie tijd gebleven haha