
Fijne MKII

Autostyle/Halfords Focus


Dus toch een...

rsh_scuderia schreef:
Autostyle/Halfords Focus
http://desmond.imageshack.us/Himg201/sc ... es=landing" onclick="window.open(this.href);return false;
Of met ...Driver-X schreef:Mooi mooi mooi, en zelfs zonder witte folie!
Ik ga zeker nog eens terug gaan, augustus is geen goede maand om naar Italië te gaan want Pagani was gesloten en de lamborghini fabriek was enkel te bezichten met tours. (Heb even binnen de fabriek kunnen kijken maar deze lag stil en alles was bedekt met plastiek)Driver-X schreef:Ze hebben nogal wat verplaatst, die 250 gto en de breadvan stonden er toen niet, en de Enzo en de 288 GTO stonden elders.
Ben nog maar 17 dus heeft men broer gereden en heb ik achteraan in de California gezeten en gefilmdDriver-X schreef:Heb je niet zelf gereden in Maranello, dat kon ook?
Ja, maar dat is met een busje rond de gebouwen van de fabriek en het circuit rijden. Bij Lamborghini ga je binnen in de fabriek wat mij net iets leuker leek.Driver-X schreef: Hadden ze ook al tours door de Ferrari fabriek?