Een OttoMobile 9 of 11 Turbo zijn niet in mijn bezit, misschien komt dat ooit nog wel.










De 2002 turbo legde indertijd de fundamenten voor de magie rond de "turbo", heden ten dage een gezochte klassieker...







Peter Parker schreef:Fraaie modellen en die binnen foto, heel echt! Prachtige details.
Dat is inderdaad verslavend, die turborush.alain_1978 schreef:Zalige foto's met schitterende modellenWe zitten nu terug in een tijdperk van turbo's.
Vanwege de downsizing van motoren moet men de kracht ergens anders gaan halen.
Alhoewel de atmosferische motoren een beter geluid hebben, is de extra duw van zo'n turbo toch iets speciaal.
Ik heb op mijn eigen auto ook een stevige turbo staan en het is toch wel een beetje verslavend.
Volledig mee eens, elke keer in onze juke nismo 1.6 16V turbo met variabele kleppenaanpassing en direct ingespoten in de cilinders met 200 pk kom ik eruit met een smile tot achter mijn oren, zeker onlangs op de autosnelweg in duitsland me even laten gaan... je had die gefrusteerde Abarth of cooper S rijders hun gezicht moeten toen ze me niet konden bijhoudenalain_1978 schreef:Zalige foto's met schitterende modellenWe zitten nu terug in een tijdperk van turbo's.
Vanwege de downsizing van motoren moet men de kracht ergens anders gaan halen.
Alhoewel de atmosferische motoren een beter geluid hebben, is de extra duw van zo'n turbo toch iets speciaal.
Ik heb op mijn eigen auto ook een stevige turbo staan en het is toch wel een beetje verslavend.
De broer van mijn vader heeft ooit nog ook met een Escort 1.8 Diesel van deze generatie gereden...coolpappa04 schreef: Ja die RS turbo is een geweldige auto ik heb ooit op het punt gestaan om na mijn zwarte XR3 een rode S2 te kopen maar omdat mijn vader mijn "Doodskist" niet wou voorschieten is het een escort 1.8 diesel geworden... Wel volledig omgebouwd met RS kit En de Recaro kuipjes van een S2 erin (De beste stoelen waar ik ooit in heb gezeten met de verlengbare steun voor ondersteuning van de benen).... en zwarte velgen eronder met chrome rand was niet snel maar wel een geweldige auto..... Hopenlijk brengt otto de RS turbo ook nog in het rood uit want die wil ik wel!!!!![]()
![]()
![]()
![]()
![]()
![]()