A1 Grand Prix

Alles over Autosport kun je hier bespreken.
Gebruikersavatar
JurrienK
Berichten: 961
Lid geworden op: do 17 feb 2005 14:00
Locatie: Oosterblokker
Contacteer:

Bericht door JurrienK »

Hele leuke race, vind het veel beter dan F1. Heb helaas de sprint moeten missen.
Jos heeft wel heel goed gereden, echt hulde :dance:




Markopolo schreef:Hopelijk doen ze nog wel wat met de pitstops, want dat vink er toch wel knulllig eruit zien :|

Ziet er wel knullig uit, maar je kan er wel veel tijd mee verliezen/winnen!
Bekijk ook mijn site: http://www.myprojects.nl/jurrienk
Gebruikersavatar
Yurinator
Berichten: 367
Lid geworden op: zo 25 jan 2004 11:56
Locatie: Antwerpen
Contacteer:

Bericht door Yurinator »

Vooral die pitstop van China, lang geleden dat ik nog zo gelachen heb, dan vond ik die van RFH wel een stuk georganiseerder.

De F1 was oersaai gewoonweg. Eerste rondes gaven nog wat spanning maar verder niks eigenlijk. We zaten ernaar te kijken, maar al gauw gingen de gesprekken over andere dingen...A1GP bv. Valt natuurlijk af te wachten of de 2e race op Lausitz ook zoveel spectakel geeft. Ik denk wel dat je daar meer inhaalmogelijkheden hebt en ook de powerboost beter kan benutten. Maar de stand is al 1-0 in het voordeel van de A1GP...nu eens zien wat ze doen als ze na de F1 op moeten komen :).
Gebruikersavatar
fish88
Berichten: 3176
Lid geworden op: zo 30 jan 2005 19:59
Schaal: 1:43
Locatie: Achter mn computer, hoezo?

Bericht door fish88 »

bij a1gp was de sprintrace heel saai hoor. en is iedereen nu al de race van spa vergeten? de hoofdrace was wel leuk dat was ie cker wel :worshippy: . maar f1 was leuker omdat montoya won :mrgreen:
Gebruikersavatar
St. Paul
Berichten: 3368
Lid geworden op: vr 16 jul 2004 21:57

Bericht door St. Paul »

fish88 schreef:bij a1gp was de sprintrace heel saai hoor. en is iedereen nu al de race van spa vergeten? de hoofdrace was wel leuk dat was ie cker wel :worshippy: . maar f1 was leuker omdat montoya won :mrgreen:


Bedenk wel dat BH een krappe baan is waar inhalen vrij moeilijk is. En dan nog gebeurde het zat. F1 zat na bocht 1 al bijna in finishformatie. :thump_down: Ik heb hem na 5 ronde uitgezet en achteraf bleek dat de uitslag te zijn. Die sprintrace van A1 begon met enkele rondes volle actie. Gevolgd door enorm leuke goocheltrucks van de Kazannetjes. :? Maar ik denk dat de sprintrace meer actie omvatte dan heel de F1 deed. Spa was toch ook niet zo spannend? Klapper van Fisi, tikje van MS op de helm van Sato, en een 2de plaats die toch nog verloren ging. Maar wat gebeurde er verder? Monteiro... Maar goed als ik dan denk aan Canada, Indy, Frankrijk en Engeland.... 4 enorm saaie races op een rij. Dat was gewoon triest. Die ene aardige race zoals Spa doet dan ook weinig voor het gemiddelde.

Wat mij betreft wint A1 met vlag en wimpel en dat doet Spa al aardig vergeten. Maar eerst de rest maar eens zien van de A1. Helaas mag A1 niet op Spa komen. Maar het maakt het voor spa makkelijker F1 te houden. Als Bernie ergens stoer gaat doen hebben circuits voortaan een goed alternatief om niet met lege handen te staan. Bernie's macht wordt zo misschien minder. En het mooie is... het komt door het geld. Iets waar hij het zelf voor doet. :mrgreen: Maar tegen die oliebommen kan Bernie niet op. :worshippy: Heerlijk als iemand met een grote mond in zijn eigen spelletje verslagen wordt. Maar Bernie is niet de enige dit weekend. Zo muß hij mal denken ja! :mrgreen:
RIP McLaren Formula 1 - 1963 / 2016
Proud Bentley Boy - Bentley Continental GT3 Goliath of GT racing
Remember Boerke - MAF HELD - 30-01-04 / 08-04-09
Wie Ricardo niet eert, is het grote niet weert. :rico:
Gebruikersavatar
117ayrton
Berichten: 6967
Lid geworden op: do 14 okt 2004 10:26
Locatie: brugge
Contacteer:

Bericht door 117ayrton »

:D ik hoor het al hebben hier in belgie weer veel gemist :evil: heb nogthans canaal+ maar nee nergens wat gevonden ,ik hoop dus maar dat eurosport vlug op de kar springt :twisted:
http://117ayrton.mijnalbums.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
Matt Modelautos
Erelid
Berichten: 1763
Lid geworden op: vr 28 nov 2003 17:56
Locatie: Weert
Contacteer:

Bericht door Matt Modelautos »

Eén zwaluw maakt nog geen zomer, maar het ziet er veelbelovend uit. :thump_up:
Alleen is te hopen dat RTL(7) het "kijkbaar" houd en niet doorgaat met die overkill aan reclames. Want bij de F1 gebeurd weinig tot niks en krijg je geen reclames tussendoor, en bij A1GP gebeurd zoveel in één wedstrijd dat de camera's het bijna niet kunnen volgen en wordt je doodgegooid met die sh*t reclame. Kunnen ze het toch beter andersom doen. :mrgreen:
Carpe Diem

--Aantal verschillende Nederlandse coureurs: 101
Gebruikersavatar
Markopolo
Forumbestuur
Berichten: 6149
Lid geworden op: wo 08 okt 2003 09:13
Schaal: 1:43
Locatie: Naast de buren!
Contacteer:

Bericht door Markopolo »

Van die reclames werd ik ook gestoord, kan je nagaan hoe verwend we eigenlijk worden bij SBS niet dat de F1 race spannend was, maar wel van begin tot het einde een race, dat kan je van RTL 7 niet zeggen, net zoals vanouds om de 10 min. die schijt reclame :?

Maar nog meer hoop ik dat Kalff een beetje beter gaat worden in de verslaggeving want op het laatst werd hij wel erg vervelend met die theorieën van, als de 3 wagens voor Jos nu eens op elkaar klappen, als Japan maar even een foutje maakt of wat dan ook, leuk om 1 of 2x te horen, maar 12 rondes lang niet meer :snooty:

p.s. verkoop de huid niet voor hij geschoten is ;) deze race was mooi, maar als Brazilië over 5 races nog steeds voorop rijdt zitten we weer te piepen :!:

@ St. Paul, die vla is trouwens best lekker ;) :mrgreen:
Gebruikersavatar
fish88
Berichten: 3176
Lid geworden op: zo 30 jan 2005 19:59
Schaal: 1:43
Locatie: Achter mn computer, hoezo?

Bericht door fish88 »

kalf zat alleen maar op de computer te kijken en niet zoals olaf wat te Dat mag jij heul niet zeggen van moeke!
Gebruikersavatar
Peter Parker
Forumbestuur
Berichten: 8086
Lid geworden op: di 25 mei 2004 22:10
Locatie: Purmerend
Contacteer:

Bericht door Peter Parker »

Je kan Kalf wel leuk nadoen met zijn overdreven klemtonen na iedere 2 woorden. dit is DE RACE van Het SeiZOEN. :silenced: iets voor Koefnoen.
Gebruikersavatar
jonnoT
Berichten: 6779
Lid geworden op: za 23 apr 2005 12:54
Schaal: 1:87
Locatie: sneek

Bericht door jonnoT »

Mixed feelings. Sprintrace was een optocht, maar petje af voor Nelson jr. :thump_up: :thump_up: Goed gedaan jochie :mrgreen:
Verder doet het me denken aan Champcars en F3000 races. De hoofdrace was erg leuk om te zien. Het commentaar van Kalf minder.
Hoewel ik geen Jos fan ben toch een dikke pluim voor zijn race. :worshippy: :worshippy:
Vond het ook mooi om het circuit van Branch Hatch weer is te zien. Blijf het een mooier circuit vinden dan Silverstone. Beetje een mini Spa :thump_up:
Gebruikersavatar
St. Paul
Berichten: 3368
Lid geworden op: vr 16 jul 2004 21:57

Bericht door St. Paul »

Ik eet die stomme vla uit princiepe al niet meer. Bovendien lijkt ie op elmex tandpasta... Daar komen ook 5 kleuren uit de tube rollen. :mrgreen:

Wel Dat mag jij heul niet zeggen van moeke! voor SBS. Hoelang hebben ze eindelijk de F1 nu? En dan komt er iets beters langs. :mrgreen: Maar goed ik wil zoals Matt al zegt eerst wat meer zwaluwen en een zomer zien. Het kan natuurlijk zo zijn dat dit een klapper was omdat de coureurs zelf ook maar half wisten wat te verwachten. En een Braziliaan elke race 3 ton zien winnen zou ook saai zijn idd. Alhoewel hij wel het geluk had dat Engeland uitviel en die Aussie wel wondermooi buitenom voorbijbooste. Leuk woord dat boost. :mrgreen: :worshippy: Ik vraag me dan af of die wagens ook met een lichte homoachtige stem tegen hun rijders praten. :mrgreen: "Surely you won't try to boost here Jos!"

Volgende keer hoop ik op een goed gevecht tussen Engeland, Aussie, Brazilië en Jos natuurlijk. Als ie wat beter qualificeert moet ie toch wel aardig mee kunnen komen.

En check de banen die nog komen:

Legendarische Laguna Seca, Sepang, Estoril, Eastern Creek in Sydney...

Van mij mogen ze de engelse zomer editie gelijk starten. Samen met de BTCC over de legendarische engelse circuits. :worshippy:
RIP McLaren Formula 1 - 1963 / 2016
Proud Bentley Boy - Bentley Continental GT3 Goliath of GT racing
Remember Boerke - MAF HELD - 30-01-04 / 08-04-09
Wie Ricardo niet eert, is het grote niet weert. :rico:
Gebruikersavatar
boerke04
Berichten: 1530
Lid geworden op: vr 30 jan 2004 15:46
Locatie: Banholt

Bericht door boerke04 »

117ayrton schreef::D ik hoor het al hebben hier in belgie weer veel gemist :evil: heb nogthans canaal+ maar nee nergens wat gevonden ,ik hoop dus maar dat eurosport vlug op de kar springt :twisted:


In België zal het wel (bijna) geen aandacht krijgen omdat België geen team heeft, ik kan me ook niet voorstellen dat RTL het hier zou uitzenden als "we" niet meededen.

Toen RTL de F1 nog had, had ik minder moeite met de reclames dan nu, toen gingen ze er vrij vaak tussenuit maar was het meestal maar voor 30/40 seconden. Gisteren waren het reclameblokken van een minuut of 5 :eh: . Maar nogmaals, ik ben allang blij dat RTL het uitzend :thump_up: .
Afbeelding
Gebruikersavatar
117ayrton
Berichten: 6967
Lid geworden op: do 14 okt 2004 10:26
Locatie: brugge
Contacteer:

Bericht door 117ayrton »

:D ach belgie is nu eenmaal het land van de fiets,voetbal en motorcross,auto sport krijgt hier zowiezo heel weinig aandacht van de vrt,kregen de race pas te zien om 23h55 ,toen iedereen al lang wist wat er was gebeurd op de rtbf was het wel op het scherm gelukkig maar,ze geven daar ook soms wat reclame door ,maar gelukkig niet teveel,al vindt ik het heel erg irriterend ,maar ja wat doe je er aan niks .besluit vrt :thump_down: :thump_down: :thump_down: rtbf :thump_up: :thump_up: :thump_up:
http://117ayrton.mijnalbums.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
Gebruikersavatar
St. Paul
Berichten: 3368
Lid geworden op: vr 16 jul 2004 21:57

Bericht door St. Paul »

117ayrton schreef::D ik hoor het al hebben hier in belgie weer veel gemist :evil: heb nogthans canaal+ maar nee nergens wat gevonden ,ik hoop dus maar dat eurosport vlug op de kar springt :twisted:



http://www.a1gp.com/media/

Hier staat de race van Brands Hatch nu online. Veel plezier Victor. :thump_up: :mrgreen: Nog een slag die A1GP van de FIA wint. Fans die gewoon alles gratis kunnen kijken waar en wanneer ze maar willen. Fia is alleen maar bezig online aanbieders van F1 materiaal aan te pakken.
RIP McLaren Formula 1 - 1963 / 2016
Proud Bentley Boy - Bentley Continental GT3 Goliath of GT racing
Remember Boerke - MAF HELD - 30-01-04 / 08-04-09
Wie Ricardo niet eert, is het grote niet weert. :rico:
Gebruikersavatar
117ayrton
Berichten: 6967
Lid geworden op: do 14 okt 2004 10:26
Locatie: brugge
Contacteer:

Bericht door 117ayrton »

St. Paul schreef:[..]




http://www.a1gp.com/media/

Hier staat de race van Brands Hatch nu online. Veel plezier Victor. :thump_up: :mrgreen: Nog een slag die A1GP van de FIA wint. Fans die gewoon alles gratis kunnen kijken waar en wanneer ze maar willen. Fia is alleen maar bezig online aanbieders van F1 materiaal aan te pakken.

dank u :worshippy: :worshippy: :worshippy:
http://117ayrton.mijnalbums.nl" onclick="window.open(this.href);return false;
Plaats reactie