Ad blocker detected: Our website is made possible by displaying online advertisements to our visitors. Please consider supporting us by disabling your ad blocker on our website.
van straatauto's worden er vaak behoorlijk wat van gemaakt dus kwantiteit zoeken van de modellen die tegenwoordig rijden wordt moeilijker maar wachten op kwaliteit duurt soms (te) lang vooral omdat ik veel liever 1/43 heb
Absoluut kwaliteit. Mijn verzameling is met 12 stuks klein, maar heb getracht bijzondere high quality modellen te verzamelen. (AA e.d)
Ik koop alleen auto's waar ik iets bij voel, die mijn emoties raken.
Auto's die ik briljant vind kwa techniek of uiterlijk (EVO6 TME, E30 M3)
Of auto's die echt een verschil maakten in de racerij.
(Skyline R32, 787b LM)
Kwantiteit geef ik niet zo om.
enkele (voor mij) pronkstukken uit mijn verzameling:
Mazda 787b LM 1991,
Skyline r32 STP,
Evo 6 TME,
Porsche 2.1 Turbo RSR LM,
Gzox Mugen NSX van coronel.
"Some are born great, some achieve greatness...
...and some have greatness thrust upon them"
Kwaliteit.
Liever 1 zo natuur getrouw gedetailleerd model voor 100 Euro, dan 4 modellen á 25 Euro, die niet in werkelijkheid overeenkomen met het originele.
Met ruim 2000 modellen is het lastig om vol te houden dat je puur voor kwaliteit gaat. Maar ik vind goedkope (vaak wat oudere) speeltjes vaak ook leuk, daar beleef ik doorgaans net zoveel plezier aan als aan duurder spul.
Zonder een hoeveelheid heb je voor mij geen verzameling, maar zomaar een groot aantal goedkope pruts neerzetten is het ook niet helemaal.
Ik hou het op een kwantiteit aan kwaliteit.
kwiebje schreef:Koop ook liever kwaliteit dan kwantiteit.
Vandaar de Durex avatar?
Wat Andre zegt is idd waar, ik heb een voorkeur voor kwaliteit en koop daardoor minder vaak maar soms als je een auto echt mooi vind en hij is er gewoon niet in hoge kwaliteit tsjah dan heb je Bburago Vipers op je planken staan Moet wel bij gezegd dat de Vipers van bburago ws wel bij hun beste modellen ho(o)r(d)en.
Ik koop niet om de kwantiteit maar ook niet om de kwaliteit. Ik koop modellen omdat ik ze mooi vind, maar ik wil geen kapitalen er voor neerleggen. Vind het bovendien erg leuk om de verschillen tussen tussen de verschillende prijsklassen te zien. Daarnaast moet je rekeningen houden dat een model van een oude casting bij lange na niet aan het huidige niveau kan tippen. Maar vind ze wel mooi
Ik heb van Burago tot Art Model en Tameo. Daar wordt binnenkort een MDS aan toegevoegd
Ik denk niet dat iemand echt voor de kwantiteit zal kiezen, eigenlijk wil iedereen gewoon kwalitatief mooie wagens, maar soms kan het niet anders, dan is er maar 1 fabrikant die deze wagens maakt, en laat dat nu net de wat goedkopere zijn.
Of de modellen zijn al wat jaartjes uit, sommige zijn dan onbetaalbaar en je zoekt dan een goedkopere oplossing
Je verzameld, dus wil je deze wagens toch in je collectie hebben, en dan kan je er toch iets meer van aanschaffen omdat ze goedkoper zijn en je collectie gaat dan een stukje harder.
En dan nog een vraag voor de topic starter. In welke zin van het woord bedoel je kwantiteit?
Het hebben van veel wagens in het algemeen, of ervoor zorgen dat je een bepaalde tak van verzamelen (lees: DTM of Le Mans) op de goedkoopst mogelijke manier kan hebben?