

...Hmm, ik denk dat ik dit spel ook maar pre-order, kan nog wel voor GT5 aan denk ik

EDIT
Ik kijk net wat rond op de site van NFSHP, en yes, de nieuwe Police Interceptor zit er in


Heb jij dat niet dan. Ikke wel geloof dat het even duur is. Maar ik heb Gold omdat, ik alleen maar gold kon nemen door me internetprovider. Ik zal mijn nickname ook efe opzoeken.Maarten Mercedes schreef:Stomme mensen van Xbox live![]()
Als je de demo van NFS Hot Pursuit wilt downloaden krijg je een melding dat het alleen voor mensen met Xbox Live Gold is
Klopt, had ik ook met de Fifa 11 demo.. moet je beslist gold voor hebben om hem te downloaden. Vind ik dan weer een beetje jammer als je gold net afgelopen is. Ik bestel gold altijd via internet, veel goedkoper en meestal instant in je mailbox (als je betaald hebt via paypal).Maarten Mercedes schreef:Gold kost me €7,- per maand of €60,- per jaar. In de zomervakantie koop ik meestal 2 maand.
Heb nu Silver, dan kun je alle functies van Live gebruiken behalve online gamen. (en de NFS demo spelen)
En de demos van de oninteressante spellen kun je wel gewoon downloadenzipperscales schreef:Klopt, had ik ook met de Fifa 11 demo.. moet je beslist gold voor hebben om hem te downloaden. Vind ik dan weer een beetje jammer als je gold net afgelopen is. Ik bestel gold altijd via internet, veel goedkoper en meestal instant in je mailbox (als je betaald hebt via paypal).Maarten Mercedes schreef:Gold kost me €7,- per maand of €60,- per jaar. In de zomervakantie koop ik meestal 2 maand.
Heb nu Silver, dan kun je alle functies van Live gebruiken behalve online gamen. (en de NFS demo spelen)
Ja dat kan gewoon!freeroad schreef:Helemaal gelijk in maarten, heb eigenlijk sinds April Xbox Live niet meer betaald. Omdat ik er efe geen zin in had. Ik kan nu nog wel op msn enzo via m'n Xbox. Maar dats omdat hij gewoon nog in de internet aangesloten zit. Ik w8 wel lekker totdat ze het gratis maken.
Ik heb ook nog efe een vraagje.
Kan je met de Xbox 360 Elite& Xbox 360 Slim&lite Xbox live doen. Dus multiplayer tussen de Slim&Lite en één 360 Elite. Want Bjorn (waarmee ik deze account deel) krijgt een Slim&Lite, En ik heb de Elite. alvast bedankt
Of wie juist langzamer dan je is, zoals een ene HarmjanHarm-Jan schreef:online kun je ook je autolog gegevens bekijken en zien wie sneller dan je is
![]()
http://hotpursuit.needforspeed.com/autolog
Haha, ja das een lastig tijd die je in de politiewagen hebt neergezet.FordMustangGT schreef:Of wie juist langzamer dan je is, zoals een ene Harmjan
BronWe wisten vorige maand al te melden dat er een patch in de maak is voor F1 2010, maar dat dit nog wel even kon duren. Codemasters heeft vandaag na een maand wachten dan toch eindelijk goed nieuws.
De patch voor de PlayStation 3 versie van F1 2010 is eindelijk vrijgegeven en zal worden aangeboden als update wanneer je het spel opstart terwijl je internetverbinding hebt. Codemasters heeft tevens laten weten dat de patch voor de Xbox 360 nog niet is goedgekeurd door Microsoft, maar dat ook dit niet lang meer kan duren.
De bug fix ziet er als volgt uit:
1. Beschadigde Save games - Er waren bij verschillende gebruikers problemen dat de save game beschadigd raakte, dat is opgelost.
2. AI die niet de pit in ging tijdens een droge race wanneer er een verplichte pit stop nodig was - deze bug is verholpen
3. Spelers die te lang in de pit werden gehouden door de lollypop man - De lollypop man is nu slimmer en zal je eerder weg laten gaan
4. Het aantal lekken banden is terug gedraaid
5.Pit-stop lock-ups - verholpen, er waren problemen dat de pit crew niet aan je team maat zijn auto ging werken waardoor jij vast kwam te staan.
6. Automatisch updaten van je race strategie is verbeterd - als je een race strategie halve wegen de race veranderde(van option banden naar prime door snel keuze menu) werd dit niet door gevoerd, dat is nu wel het geval
7. Eerste ronden wordt nu wel correct geteld.
Tevens hebben we ook verbeteringen door gevoerd die jullie hebben door gegeven hier een lijst met verbeteringen/veranderingen:
1. OSD is aangepast - het laat nu de split tijden zien dan het gat naar de race leider
2. AI krijgt nu meer schade - ook veranderd hun handeling nu veel meer, als een AI schade krijgt zal hij ook langzamer rijden(hoe meer schade hoe moeilijker het voor de AI wordt om je bij te houden)
3. Als je vanuit de pits een "flying lap" selecteerde ging de AI niet altijd aan de kant - dit is nu heel erg verbeterd.
4. Er zijn kleine tweakes door gevoerd voor de Force Feedback van sommige stuur wielen
5. Weer systeem is verbeterd - de handeling van de auto en de AI is nu nog beter en het kan nu nog natter worden op de baan tevens zijn de banden sporen die je na laat in het water nu beter zichtbaar
6. Het schade model is verbeterd - je krijgt nu meer zichtbare schade bij een kleinere botsing
7. In time trail wilde het nog wel is gebeuren dat je te snel een invalidated lap tijd kreeg, dit is nu ook minder
8. De AI behaviors op de baan is verbeterd - er waren problemen dat de AI niet realistisch reed waardoor soms slechtere rijders podium kregen.