Bij deze het begin van de Aston Martin DB5 James Bond.
(foto's niet meer beschikbaar)
Zoals bekend zal het vele weken gaan duren eer dit model compleet is. Het model is groot met een schaal van 1:8 wat een lengte zal opleveren van 57,12 cm en 19,75 cm breed.
Gewicht zal uitkomen op 8,5 kilo. Het model zal opgebouwd gaan worden uit 260 onderdelen en 302 schroeven. Kortom, we hebben wat te doen.
De eerste uitgave bestaat uit verschillende bladen en wat onderdelen, onderdelen waar je nu nog niets mee kan overigens.
Allereerst het wekelijkse tijdschrift.
Hierin staat wat informatie over de bijgeleverde onderdelen van die week en de link die verband leg met de echte 1:1 wagen betreffende dezelfde onderdelen.
Verders ook het hoe en waarom het gebruik van deze wagen in de film en de tot standkoming daarvan.
Verders ook een blad met uitgebreide informatie over het schaalmodel en zijn onderdelen en mogelijkheden, erg leuk om door te kijken.
Het blauwe blad is niets meer dan een onderdelen overzicht.
Het groene blad staan plaatjes van het schaalmodel op ware 1:8 schaal, zo heb je alvast een idee van hoe groot het gaat worden. Altijd handig om alvast ruimte te gaan zoeken waar ie moet komen te staan.
Ook zit er een instructie dvd bij waarin stap voor stop de bouw te zien is met de nodige uitleg erbij, erg handig.
Best leuk om alles door te kijken en lezen. Buiten dit alles zat er uiteraard de nodige reclame shit bij maargoed.
Ook belangrijk, de eerste onderdelen zitten erbij.
In dit geval is dat het kogelvrije scherm voor de achter ruit. Dit scherm is van metaal en voeld stevig aan, het geeft je gelijk een indruk waarom het totaal op 8,5 kilo zal uitkomen.
Ander onderdeel is de grill en twee Aston Martin logo,s voor op de achterklep en motorkap.
Veel meer is er eigenlijk nog niet te vertellen maargoed, het begin is er.
Wel leuk is dat een vriendin van m,n vrouw ook besloten heeft om hem te gaan bouwen....
