Het zijn feitelijk maar kopieën van hun grote broers, dus ik denk eerder dat de banden/velg keuze wel klopt, maar dat de verhoudingen niet kloppen.
HPI kennende

houden ze van grote velgen met laagprofiel banden.
Dit is ook beter te handelen in de "dirt" een RC rijdt toch anders dan een echte auto en daar kan je veel in corrigeren, bij een RC gaat dat wat minder makelijk dus worden de velgen wat groter gemaakt en de banden wat kleiner.
Helaas is de achtergrond zwart maar waarschijnlijk zal er wel een profiel van een "dirt" band onder zitten, zo doen de dat bij de grote i.i.g. wel:
http://www.hpieurope.com/show_video.php?lang=en&videoID=13
En nee dit is niet bedoeld als spam, mar het laat het het beste zien wat ik bedoel
Dus gewoon een kwestie van copy/paste en de schaalverhouding aanpassen, want het zijn toch in eerste instantie modellen voor de RC-racers die zo'n model in het groot hebben, maar toch iets willen hebben wat niet kan beschadigen

Maar dan moet ie er natuurlijk wel op lijken
